Aktualności

      Biuro prasowe
      Ogłoszenia
      Zaprzyjaźnione strony

 

 

Rekordowa energetyczna loteria

Zakończyła się druga edycja Loterii promocyjnej „Zawsze z energią”, która spotkała się z ogromnym zainteresowaniem klientów kaliskiego Oddziału ENERGI. Swoje kupony zgłoszeniowe nadesłało ponad 30 tysięcy osób!

 

Do udziału w loterii zaprosiliśmy wszystkich klientów indywidualnych Oddziału w Kaliszu, którzy w okresie od 1 stycznia do 31 grudnia 2005 roku terminowo regulowali należności za energię elektryczną. W siedzibie naszej firmy 1 marca 2006 roku odbyło się losowanie nagród. Nad prawidłowością losowania czuwała Komisja, w której zasiadali m.in. radca prawny oraz osoba posiadająca uprawnienia nadane przez Ministra Finansów do przeprowadzania loterii.

Zainteresowanie, z jakim spotkała się obecna edycja Loterii promocyjnej „Zawsze z energią” przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Cieszy nas fakt, że w ten sposób, mogliśmy sprawić radość naszym klientom. Warto dodać, że sukces kaliskiej loterii został dostrzeżony i wysoko oceniony przez centralę naszego koncernu. W związku z tym, już niebawem realizowany będzie podobny projekt, który swym zasięgiem obejmie wszystkie oddziały ENERGI – mówi Ryszard Hanc, dyrektor generalny Oddziału w Kaliszu.

Wśród uczestników loterii rozlosowano 90 nagród, w tym: 3 kamery cyfrowe, 5 telewizorów 21 calowych marki PHILIPS, 7 aparatów cyfrowych firmy SONY, 10 DVD oraz krajalnice, czajniki elektryczne, miksery i żelazka.

 

Laureatom loterii nagrody wręczali: Ryszard Hanc, Dyrektor Generalny Oddziału w Kaliszu oraz Piotr Bartczak, Dyrektor ds. Technicznych

Zdjęcia:
Małgorzata Smoliga i Grzegorz Szymański

Lista osób nagrodzonych

ENERGETYCZNY KONKURS

Kaliski oddział Koncernu Energetycznego ENERGA SA zaprasza uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych do udziału w kolejnej edycji konkursów organizowanych w ramach akcji "Bezpiecznie z prądem".

Celem konkursów jest upowszechnianie wiedzy nt. bezpiecznego korzystania z urządzeń elektrycznych wśród dzieci i młodzieży oraz promowanie bezpiecznego, ekologicznego i racjonalnego użytkowania energii elektrycznej.
Organizatorem konkursu jest Polskie Towarzystwo Przesyłu i Rozdziału Energii Elektrycznej oraz kaliski zakład energetyczny.

Regulaminy konkursów oraz szczegółowe informacje organizacyjne dostępne są pod adresem: www.mojaenergia.pl.

Na autorów najlepszych prac czekają atrakcyjne nagrody – m.in. aparaty cyfrowe, konsole Play Station 2 i odtwarzacze MP3. Szkoły, których uczniami są laureaci konkursów mogą wygrać komputery, telewizory i odtwarzacze DVD. Zapraszamy do udziału i życzymy wielu sukcesów!

 

 Szanowni klienci Energetyki Kaliskiej!

Dla zapewnienia najwyższej jakości usług energetycznych i sprostania wyzwaniom liberalizującego się rynku energii, polska energetyka od kilku lat przechodzi istotne zmiany. Jedną z nich jest proces konsolidacji dotychczasowych zakładów energe-tycznych w silniejsze podmioty gospodarcze.

31 grudnia 2004 roku dotychczasowi dostawcy energii elektrycznej z Elbląga, Gdańska, Kalisza, Koszalina, Olsztyna, Płocka, Słupska oraz Torunia – znani dotąd pod nazwą Grupy G-8 – połączyli się w Koncern Energetyczny ENERGA SA z siedzibą w Gdańsku.

Zmiana organizacyjna oraz zmiana nazwy firmy nie wpłynęły na ważność wszystkich umów zawartych przez Państwa z Energetyką Kaliską SA. Na wszelkie pytania dotyczące koncernu, obsługi zawartych umów oraz aktualnych spraw otrzymacie Państwo odpowiedzi pod dotychczas obowiązującymi numerami telefonów:

Telefoniczne Biuro Obsługi Klienta: 0 801 200 100
Dla klientów kluczowych: (62) 765 87 40

Koncern przejmie wszelkie obowiązki, jakie do tej pory spełniała jako dostawca energii i usług Energetyka Kaliska SA. Pozostanie wszystko co dobre i sprawdzone, do czego Państwo przywykliście jako klienci Energetyki Kaliskiej. Wprowadzać natomiast będziemy nowoczesne i profesjonalne rozwiązania, korzystając z najlepszych doświadczeń, technologii i ludzi wszystkich spółek dystrybucyjnych wchodzących do koncernu.

Połączenie spółek dystrybucyjnych pozwoli lepiej dostosować naszą ofertę do Państwa potrzeb i zapewnić najwyższą jakość naszych produktów i usług. Życzymy Państwu dalszej owocnej i satysfakcjonującej współpracy z Koncernem Energetycznym ENERGA SA.

03.01.2005
 

Koncern Energetyczny ENERGA SA
  Oddział Elbląskie Zakłady Energetyczne
  Oddział Energetyka Kaliska
  Oddział Zakład Energetyczny Gdańsk
  Oddział Zakład Energetyczny Koszalin
  Oddział Zakład Energetyczny w Olsztynie
  Oddział Zakład Energetyczny Płock
  Oddział Zakład Energetyczny Słupsk
  Oddział Zakład Energetyczny Toruń